U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RXN23DX5 herenhorloge met zilverkleurige stalen band en zwarte wijzerplaat 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Lorus RXN23DX5 herenhorloge heeft een tijdloze en stijlvolle uitstraling. Het model is gemaakt voor heren die stijl en functionaliteit waarderen.
De zilverkleurige, stalen kast is rond en heeft een doorsnede van 40 mm en een kastdikte van 10 mm. Het is uitgerust met een Japans quarts uurwerk en hardlex-glas, waardoor het stevig en duurzaam is. Dit horloge heeft een zwarte wijzerplaat waarop zilverkleurige uur- en minuutmarkeringen, zilverkleurige wijzers met een witte inzet duidelijk zichtbaar zijn. Ze geven de tijd analoog en makkelijk weer. De handige dag- en datumweergave bevindt zich naast de 3-uur markering.
Ze stalen, zilverkleurige horlogeband is 16 mm breed en heeft een fijn draagcomfort dankzij de schakels in mat en glanzend design. Het sluit met een vouwsluiting.
Het model is waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat het horloge geschikt is om te houden tijdens het douchen en baden. De zilverkleurige kast en band, gecombineerd met de zwarte wijzerplaat, geven dit horloge een tijdloze uitstraling en is te combineren bij elke outfit en geschikt voor elke gelegenheid. Met 2 jaar garantie op productiefouten ben je zeker van een kwalitatief goed en duurzaam product.
- Schrijf de eerste review over dit product