U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RX357AX9 herenhorloge van zilverkleurig staal met bruinleren band en blauwe wijzerplaat - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz, Solar |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Lorus RX357AX9 horloge biedt een combinatie van stijl en praktische eigenschappen. Het horloge trekt de aandacht met zijn elegante contrasten en moderne uitstraling.
Het stijlvolle vormgegeven model heeft een kastdiameter van 43 mm en een dikte van 11 mm, en is voorzien van hardlex glas. De kast is van zilverkleurig staal met een blauwe wijzerplaat waarop streepjes als uur-en minuutmarkering en duidelijke wijzers met lichtgevende details de tijd duidelijk weergeven, ook in het donker. De datumaanduiding bij de 3-uur positie is praktisch.
Dit horloge heeft een solar-techniek, het maakt gebruik van een Solar cel die in staat is om uit alle soorten licht, dus niet alleen zonlicht, energie te halen. De energie wordt opgeslagen in een klein oplaadbaar batterijtje met een lange levensduur. Het zorgt voor een efficiënte tijdsweergave.
Het Horloge beschikt over een bruine, leren band met stiksel aan de randen en heeft een breedte van 22 mm. Het wordt gesloten met een gesp, makkelijk en stevig.
Met een waterbestendigheid tot 10 bar is het geschikt om mee te zwemmen. De bijbehorende twee jaar garantie op productiefouten zorgt voor extra zekerheid.
- Schrijf de eerste review over dit product