U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RS950DX9 herenhorloge van goudkleurig staal met datumweergave - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Lorus RS950DX9 horloge is ontworpen om zowel functioneel als stijlvol te zijn, passend bij diverse gelegenheden en activiteiten.
Met een goudkleurige, ronde kast van 40 mm in doorsnede en 8 mm dikte, gemaakt van stevig staal is het een robuust maar stijlvol design. Het horloge heeft een goudkleurige wijzerplaat waarop goudkleurige wijzers en streepjes als uur-markering de tijd analoog en makkelijk leesbaar weergeven. Bij de 6-uur positie is een praktische datumweergave opgenomen.
De goudkleurige, stalen band met brede schakels zorgt voor een stevige en comfortabele pasvorm. De band heeft een breedte van 22 mm en de vouwsluiting maakt het dragen eenvoudig.
Met een waterdichtheid tot 5 bar kan het horloge gedragen worden tijdens douchen en baden. Het wordt beschermt met duurzaam saffierglas tegen krassen en wordt aangedreven door een betrouwbaar Japans quartz uurwerk voor precisie.
Het model biedt een klassieke stijl gecombineerd met dagelijkse bruikbaarheid. Er wordt twee jaar garantie aangeboden op productiefouten (niet op de plating), draag het met beleid zodat je er lang van kunt genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product