U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RS949DX9 herenhorloge van zilverkleurig staal met datumweergave - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Lorus RS949DX9 herenhorloge combineert een minimalistisch design met betrouwbare functionaliteit, perfect voor dagelijks gebruik.
Het herenhorloge heeft een stalen, zilverkleurige kast in een ronde vorm van 40 mm en een dikte van 8mm. De zilverkleurige wijzerplaat met zonnestraalpatroon is voorzien van zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-en minuutmarkering. Een praktische datumweergave boven de 6-uur positie is handig en praktisch.
De zilverkleurige, stalen schakelband heeft een breedte en aanzetmaat van 18 mm wat het comfortabel draagt met een vouwsluiting voor extra veiligheid.
Het saffierglas beschermt tegen krassen en met een waterdichtheid van 5 bar is het geschikt voor douchen en baden. En met 2 jaar garantie op productiefouten ben je zeker van een kwalitatief goed en duurzaam product.
- Schrijf de eerste review over dit product