U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RRX73JX9 dameshorloge bicolor staal met zilverkleurige wijzerplaat - ø 24 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 13 mm |
| Band aanzetmaat | 13 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 7.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 24 mm |
Details
Het Lorus RRX73JX9 horloge biedt een elegante uitstraling, ideaal voor dagelijks gebruik en formele gelegenheden. Dit model valt op door het tijdloze design.
Het horloge beschikt over een zilverkleurige wijzerplaat met Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. De rechthoekige kast van staal is 24 mm breed en 7,2 mm dik, met mineraalglas als bescherming. De band is bicolor en bestaat uit zowel staal als gold plated schakels.
- Bandmateriaal: Bicolor (Staal gold plated)
- Bandkleur: Bicolor
- Bandpatroon: Zilverkleurige en goudkleurige schakels
- Kastvorm: Rechthoekig
- Uurwerk: Japans Quartz, analoog met wijzers
- Waterbestendigheid: 3 bar (geschikt voor handen wassen)
- Garantie: 3 jaar op productiefouten
- Schrijf de eerste review over dit product