U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RRX37HX9 zilverkleurig stalen dameshorloge met zwarte wijzerplaat - Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 15 mm |
| Band aanzetmaat | 15 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Lorus RRX37HX9 horloge is ideaal voor vrouwen die een betrouwbaar horloge willen dat geschikt is voor elke gelegenheid. Het biedt een stijlvolle en praktische keuze voor dagelijks gebruik.
Dit damesmodel heeft een zilverkleurige, stalen kast met een diameter van 30 mm en een kastdikte van slechts 6 mm. De zwarte wijzerplaat wordt beschermd door krasbestendig glas. De witte cijfers als uur-en minuutmarkering en de zilverkleurige wijzers zorgen voor een duidelijke tijdweergave.
De zilverkleurige, stalen band is duurzaam en comfortabel. De vouwsluiting biedt extra veiligheid voor dagelijks gebruik. De band heeft een een breedte en aanzetmaat van 15 mm, de schakels zijn kort en breed in mat en glanzend design.
Uitgerust met een Japans analoog-quartz uurwerk is het precies en betrouwbaar. Het biedt een waterbestendigheid tot 5 bar, geschikt voor douchen en baden. Dit stijlvolle horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten. Je kunt er zorgeloos en lang van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product