U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RM371JX9 chronograaf-herenhorloge van zilverkleurig staal met zwart wijzerplaat 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Op zoek naar een degelijk horloge voor dagelijks gebruik? Het Lorus RM371JX9 chronograaf-horloge voor heren combineert functionaliteit met een sportieve uitstraling.
De zilverkleurige kast heeft een diameter van 43 mm en een dikte van 11.5 mm. Het is gemaakt van stevig staal en voorzien van gehard glas. Met een zwarte wijzerplaat die voorzien is van duidelijke wijzers en zilverkleurige streepjes met witte inzetten is de tijd gemakkelijk af te lezen.
De chronograaf bevat drie subdials voor de meting van minuten, seconden en tienden van seconden en er is een duidelijke datumweergave bij de 4-uur positie. De centrale secondewijzer is rood, net als enkele andere wijzers voor een fraai contrast op de wijzerplaat. De witte markeringen op de tachymeterring voegen een extra dimensie toe.
De zilverkleurige, stalen band met een bandbreedte en aanzetmaat van 22 mm sluit met een vouwsluiting, draagt comfortabel en stevig rond de pols.
De vormgeving en robuuste materialen garanderen een lange levensduur voor actieve gebruikers. Dankzij het Japanse quartz-uurwerk is dit horloge betrouwbaar en precies. Dit horloge is waterdicht tot 10 bar waardoor het geschikt is om mee te zwemmen. Het wordt geleverd met 2 jaar garantie tegen productiefouten. Een praktisch en stijlvol accessoire voor elke dag.
- Schrijf de eerste review over dit product