U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RH945NX5 herenhorloge van zilverkleurig staal met een zwarte wijzerplaat en datumweergave - Ø 42 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Details
Het Lorus RH945NX5 horloge is een praktisch en stijlvol herenhorloge voor dagelijks gebruik. Het past goed bij elke gelegenheid, van werk tot vrije tijd.
Dit horloge heeft een ronde kast met een diameter van 42 mm en een kastdikte van 10 mm. Het is gemaakt van zilverkleurig staal en voorzien van een quartz-uurwerk. Op de zwarte wijzerplaat geven zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-en minuutmarkering de tijd analoog weer. Handig is de datumweergave boven de 6-uur positie.
De zilverkleurige, stalen horlogeband heeft schakels, is 22 mm breed en sluit met een stevige vouwsluiting met drukknoppen. Het heeft een fijn draagcomfort.
Het horloge heeft een betrouwbaar Japanse quartz-mechanisme en krasbestendig saffierglas ter bescherming van de wijzerplaat. Bovendien heeft het een waterdichtheid van 5 bar wat betekent dat het geschikt is voor douchen en baden. Lorus biedt 2 jaar garantie op productiefouten waardoor het een degelijke keuze is voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product