U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RG841CX5 zilverkleurig stalen dameshorloge met leren band en blauwe wijzerplaat - Ø 38 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Details
Het stijlvol vormgegeven Lorus RG841CX5 herenhorloge heeft een combinatie van betrouwbaarheid en een klassieke uitstraling. Het horloge levert functionele elegantie zonder overbodige details, perfect afgestemd op de behoeften van de moderne man.
Het model heeft een rondkast met een diameter van 38 mm en een kastdikte van 9.5 mm en is gemaakt van zilverkleurig staal. De donkerblauwe wijzerplaat heeft een zonnestraalpatroon met zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markeringen. Het analoge horloge beschikt over een quartz uurwerk uit Japan en heeft een handige datumweergave op de 3 uur-positie.
De zwarte, leren band met een subtiel krokodillenpatroon is 20 mm breed en heeft een gespsluiting voor eenvoudig dragen.
Het glas van het horloge is van hardlex wat het stevig en duurzaam maakt. Het horloge is waterdicht tot 3 bar wat betekent dat het bestand is tegen incidenteel contact met water zoals bij het handen wassen.
De kleurcombinatie van zilverkleurig, blauw, en zwart zorgt voor een tijdloze uitstraling passend bij diverse gelegenheden. Lorus biedt twee jaar garantie op productiefouten, wat de duurzaamheid van het product onderstreept.
- Schrijf de eerste review over dit product