U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RG254XX9 dameshorloge van goudkleurig staal met zwartlederen horlogeband - Ø 31 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8.1 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 31 mm |
Details
Het Lorus RG254XX9 dameshorloge biedt een praktische en stijlvolle optie voor dagelijks gebruik.
Dit elegante dameshorloge heeft een goudkleurige, stalen kast met een diameter van 31 mm en een kastdikte van 8.1 mm. De ronde kastvorm wordt beschermd door hardlex-glas op de goudkleurige wijzerplaat. De wijzerplaat is voorzien van goudkleurige wijzers en streepjes als uumarkering. Het zwarte Lorus logo is stijlvol aanwezig.
De 16 mm brede. zwartleren band is glad met zichtbare stiksels wat zorgt voor een comfortabele draagervaring. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om de pols blijft zitten.
Het nauwkeurige quartz-uurwerk is Japans, het beschermende hardlex-glas maakt het horloge duurzaam. Het is waterdicht tot 5 bar, je kunt het omhouden als je gaat douchen of baden. En met een garantie van 2 jaar op productiefouten is dit horloge een betrouwbare optie voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product