U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RG237XX9 quartz titanium dameshorloge met grijze wijzerplaat - Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Lorus RG237XX9 horloge biedt een praktische stijl voor dames die dagelijks gebruiksgemak wensen met een stijlvolle uitstraling.
De horlogekast heeft een diameter van 30 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van stevig titanium en heeft een ronde vorm. Hardlexglas beschermt tegen krassen. De wijzerplaat heeft een donkere, grijsachtige tint met een lichtgrijze rand. De tijd wordt aangegeven door goudkleurige streepjes en een cijfer bij twaalf uur. Goudkleurige wijzers met een witte inzet staan garant voor goede zichtbaarheid, ook in het donker.
Het horloge beschikt over een titanium schakelband die 14 mm breed is en is voorzien van een vouwsluiting, wat zorgt voor gemak bij het om- en afdoen. De band is grijs met zilverkleurige accenten.
Het horloge van titanium is nagenoeg allergievrij en draag licht in gewicht. Dit horloge is uitgerust met een betrouwbaar Japans quartz uurwerk en is tot 10 bar waterdicht. Tot slot, is er een garantie van twee jaar op productiefouten. Belangrijke eigenschappen op een rij:
- Titanium kast en horlogeband
- Donkergrijze wijzerplaat met goudkleurige details
- Uitrusting met Japans quartz uurwerk
- Waterdicht tot 10 bar
- 2 jaar garantie op productiefouten
- Schrijf de eerste review over dit product