U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus R2309QX9 kinderhorloge met zwarte siliconen band en duidelijke wijzerplaat - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Kunststof |
| Kast dikte (mm) | 15.5 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Plexiglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Lorus R2309QX9 horloge heeft een sportieve uitstraling. Het heeft een speels design met stoere kleuren en is gemaakt van robuuste materialen.
Het heeft een ronde, kunststof kast van 40 mm met een dikte van 15.5 mm en is voorzien van plexiglas. Rode accenten op de bezel en een knop aan de zijkant maken dit kinderhorloge speels. De wijzerplaat van het horloge is wit met zwart en rood als opvallende accenten. De analoge tijdsaanduiding met zwartkleurige cijfers op 12, 6 en 9 uur en streepjes voor de rest, zorgt voor duidelijke leesbaarheid. De zwarte uur- en minutenwijzers hebben een witte (lichtgevende) inzet, vergezeld door een rode secondewijzer.
De zwarte siliconen band met horizontale lijnen geven het horloge een sportieve uitstraling. De band sluit met een gespsluiting voor een goede en fijne pasvorm.
Met een waterdichtheid tot 10 bar is het horloge geschikt om mee te zwemmen. Het quartz uurwerk komt uit Japan en garandeert precisie en betrouwbaarheid. Het horloge wordt geleverd met een 2 jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product