U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus R2301QX9 digitaal herenhorloge van kunststof met siliconenband en quartz uurwerk - Ø 46 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Kunststof |
| Kast dikte (mm) | 15.5 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Plexiglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz, Digitaal |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Alarm |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
Details
Op zoek naar een praktisch horloge voor dagelijks gebruik? Het Lorus R2301QX9 horloge voor heren biedt een digitaal display met dag-, datum- en stopwatchfunctie.
De kast van het horloge is rond, gemaakt van kunststof en meet 46 mm in diameter en 15,5 mm in dikte. De wijzerplaat met een zwarte rand maakt het display eenvoudig digitaal af te lezen. Het is voorzien van praktische mogelijkheden als een alarm-, dag-, datum- en stopwatchfunctie.
Het beschikt over een zwartkleurige siliconen band met een gladde afwerking voor een comfortabele pasvorm. De band heeft een breedte van 20 mm en sluit met een gespsluiting.
Dit horloge is ideaal voor verschillende activiteiten, zoals zwemmen, dankzij de waterdichtheid van 10 bar. Het plexi-glas beschermt de wijzerplaat en het quartz-uurwerkmechanisme uit Japan zorgt voor nauwkeurige tijdsaanduiding. Het horloge heeft een garantie van 2 jaar op productiefouten zodat u met een gerust hart kunt dragen.
- Schrijf de eerste review over dit product