U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus herenhorloge R2357AX9
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Kunststof |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Kunststof |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Type kalender | Dag en datum |
| Kast doorsnede (mm) | 37 mm |
| Mechanisme | Digitaal |
Details
Dit herenhorloge van het merk Lorus met het productnummer R2357AX9 blijft een uitstekende keuze. De band is gemaakt van Kunststof en wordt gecombineerd met een horlogekast gemaakt van Kunststof. Dit horloge heeft karakter en geeft u een sterke uitstraling. Dit horloge is onderdeel van de Lorus collectie.De kleur van dit horloge is zwart. Je herkent de wijzerplaat aan de kleur grijs die gebruikt is. Het glas is gemaakt van hardlex en de band is zwart kleurig en gemaakt van hardlex. Dit prachtige horloge heeft een digitaal, quartz uurwerk met een dag en datum weergave.Het Lorus R2357AX9 horloge is waterdicht tot een diepte van 5 bar (Douchen & baden). Al onze horloges worden geleverd met een prachtige verpakking. Daarnaast ontvangt u 2 jaar fabrieksgarantie.
- Schrijf de eerste review over dit product