U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lab grown diamanten hanger van 14-karaat goud 0.5 crt briljant 5 mm breed - Hoogte 10 mm
Specificaties
| Brochurenummer | B0513 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 5 mm |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.46 |
| Breedte (mm) | 5 mm |
| Hoogte (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze gouden hanger met lab grown diamant heeft een ronde vorm en een helder uiterlijk. De diamant is briljant geslepen en weegt 0,5 karaat.
De hanger is gemaakt van 14-karaats goud en heeft een glanzende afwerking. De diamant heeft een kleurgraad van G en een helderheid van SI1. Dit zorgt voor een sprankelend effect.
- Schrijf de eerste review over dit product