Beschrijving
Klassiek zilveren open hartjes ketting. De ankerschakelketting heeft een dikte van 1.3 mm. Draagbaar op 41 en 45 cm. Het hartje is 9.5 bij 9.5 mm. Gemaakt van 925 Sterling zilver en gerhodineerd. Rhodinatie maakt het sieraad krasbestendiger en het glanst langer. Bij Mostert Juweliers aspireren wij een levertijd van 1-3 werkdagen. Onze sieraden leveren wij in een gepaste sieradendoos.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Klassiek open hartjes ketting 1.3 mm 41+4 cm gerhodineerd
Specificaties
| Artikelnummer | MJ010961 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.03 |
| Breedte (mm) | 9.5 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte (mm) | 9.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
Beschrijving
Klassiek zilveren open hartjes ketting. De ankerschakelketting heeft een dikte van 1.3 mm. Draagbaar op 41 en 45 cm. Het hartje is 9.5 bij 9.5 mm. Gemaakt van 925 Sterling zilver en gerhodineerd. Rhodinatie maakt het sieraad krasbestendiger en het glanst langer. Bij Mostert Juweliers aspireren wij een levertijd van 1-3 werkdagen. Onze sieraden leveren wij in een gepaste sieradendoos.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product