U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jacob Jensen Timeless Nordic 182 herenhorloge van titanium met zwarte siliconen band. 37 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Titanium, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 37 mm |
Details
Het Jacob Jensen Timeless Nordic Classic 182 horloge met Scandinavisch design. Tijdloos design ontmoet hedendaagse mode, allemaal in een Jacob Jensen.
De kast is rond en gemaakt van titanium met een doorsnede van 37 mm en een dikte van 7,5 mm. Het horloge heeft een analoge tijdweergave op de grijze wijzerplaat met zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering. De secondewijzer heeft een lichtblauw accent. En er is een datumweergave bij de 3-uur positie.
De zwarte, siliconen horlogeband heeft een breedte van 18 mm en sluit met een gespsluiting, het lusje is lichtblauw en zorgt voor een speels accent.
Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is. Het saffierglas zorgt voor duurzaamheid en bescherming. Met een waterdichtheid van 5 bar kunt u er gerust mee douchen en baden. Bij het horloge hoort een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
Een stijlvol en toch stoer herenhorloge met moderne uitstraling en ideaal voor een alledaagse, stijlvolle look.
- Schrijf de eerste review over dit product