U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jacob Jensen Nordic 190 dameshorloge met een zwart siliconen band en titanium kast 29 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Titanium, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Details
Het Jacob Jensen Timeless Nordic Classic 190 horloge is een stijlvol ontworpen met een Scandinavische benadering van eenvoud en klasse.
Het horloge is voorzien van een zilverkleurige, titanium kast met een diameter van 29 mm en een dikte van 7 mm. Het horloge heeft een zilverkleurige wijzerplaat met zilverkleurige wijzers, een aan het uiteinde van de secondewijzer een subtiele blauwe kleurtoevoeging en zilverkleurige streepjes als uur-markering.
Het horloge wordt geleverd met een comfortabele, zwart siliconen band die met een gespsluiting wordt vastgemaakt. De band heeft een breedte en aanzetmaat van 16 mm.
Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is. Het is voorzien van een analoog quarts uurwerk voor een analoge tijdaanduiding en is uitgerust met krasbestendig saffierglas. Bovendien is het tot 5 bar waterdicht, waardoor het beschermd is tijdens douchen en baden.
Samenvattend biedt het:
- Titanium kast met zilverkleurige afwerking
- Waterbestendigheid tot 5 bar
- Analoog uurwerkmechanisme
- Zwarte 16 mm siliconen band
- Schrijf de eerste review over dit product