U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jacob Jensen Nordic 176 dameshorloge van goudkleurig titanium en blauwe vegan band Ø32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Vegan leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Blauw |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Vegan leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Jacob Jensen Timeless Nordic Contemporary 176 horloge biedt kwaliteitsvolle eenvoud verpakt in een Deens design.
De goudkleurige, titanium kast heeft een diameter van 32 mm en een dikte van 7 mm en is voorzien van een witte wijzerplaat waarop goudkleurige wijzers zich duidelijk aftekenen. De uren-en minuten worden weergegeven door streepjes. Het saffierglas beschermt de wijzerplaat tegen krassen en beschadigingen en zorgt voor duurzaamheid.
De blauwe band van vegan leer is voorzien van subtiele, zichtbare stiksels en heeft een gespsluiting. Met een breedte van 16 mm zit het horloge comfortabel om de pols. Hiermee wordt het horloge een goede balans tussen stijl en functionaliteit.
Dit dameshorloge heeft een quartz uurwerk en kan 5 bar waterdruk aan, wat betekent dat douchen en baden mogelijk is zonder het af te hoeven doen. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht. Je krijgt bovendien 2 jaar garantie (niet op de plating), dus je kunt er met een gerust hart van genieten.
Dankzij het simpele maar toch verfijnde ontwerp is dit horloge veelzijdig te dragen en kan het zowel bij casual als formele outfits gecombineerd worden.
- Schrijf de eerste review over dit product