U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jacob Jensen Newline Premium 645 herenhorloge van titanium met rubberen band Ø 35 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Collectie | New Line |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Rubber |
| Band breedte (mm) | 17 mm |
| Band aanzetmaat | 17 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium, Rubber |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
Details
Het Jacob Jensen Newline Premium 645 horloge is minimalistisch van stijl met een kenmerkende Scandinavische look.
Het horloge voor heren met een zilverkleurige, ronde titanium kast van 35 mm en een kastdikte van 7 mm heeft krasbestendig saffierglas. De zwarte wijzerplaat is voorzien van witte en zwarte wijzers met rode en groene accenten. De datum is zichtbaar op de 3-uur positie. Het ontwerp van de wijzerplaat heeft een moderne uitstraling door de subtiel gescheiden donkere lijnen.
Dit horloge heeft een gladde, zwarte rubberen band van 17 mm breed, afgesloten met een gesp.
De zilverkleurige kast in combinatie met de zwarte band zorgt voor een tijdloos uiterlijk. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht. Het horloge is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat het bestand is tegen handenwassen en lichte regen.
Dit model verenigt eenvoud en elegantie met een praktische datumaanduiding.
- Schrijf de eerste review over dit product