U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jacob Jensen Classic 515 herenhorloge van staal met mesh horlogeband - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Zwart, Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart, Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Jacob Jensen Classic 515 horloge heeft de iconische tweekleurige wijzerplaat, die zo typisch is voor de bijzondere vormgeving van de Jacob Jensen horlogecollectie.
De stalen, vierkante kast is tweekleurig, de onderste helft is zilverkleurig, de andere helft is van zwart staal. De wijzerplaat heeft dezelfde kleurcombinatie, meet 32 mm en 7.5 mm in dikte. Het heeft een zilverkleurige uur-en minutenwijzer en blauwe secondewijzer. Praktisch is de datumaanduiding op de 6-uur positie.
De stalen mesh (milanese) horlogeband heeft een geweven structuur en eenzelfde tweekleurig patroon. Een klepsluiting zorgt ervoor dat het horloge comfortabel en veilig te dragen is.
Dit quartz horloge is gemaakt van staal en heeft saffierglas voor extra duurzaamheid. Dit horloge is waterdicht tot 3 bar wat betekent dat het bestand is tegen opspattend water, handen wassen is geen probleem.
De combinatie van praktisch design en moderne techniek maakt dit Jacob Jensen horloge tot een veelzijdig accessoire.
- Schrijf de eerste review over dit product