U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold St-Tropez Pearl JKB25.507 Armband van 14-karaat geelgoud met witte zoetwaterparels - Lengte 18 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Parel armband |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.9 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold St-Tropez Pearl JKB25.507 armband is een stijlvol sieraad voor dames. De armband brengt de magische sfeer van de Côte d'Azur tot leven in jouw look!
Dit handgemaakte sieraad is vervaardigd uit 14 karaag geelgd en gepolijst voor een glanzende afwerking met een luxe uitstraling Het is verrijkt met parelmoerwitte zoetwaterparels en ronde, goudkleurige kralen van 4 mm. De armband heeft een lengte van 18 cm. De armband sluit stevig en veilig met een karabijnsluiting.
De armband is stijlvol en klassiek, elegant en tijdloos, een geweldige toevoeging aan elke outfit en prima te dragen bij welke gelegenheid dan ook. Van zakelijke meeting tot feestelijke bruiloft, het kan allemaal. De armband komt met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten. Zo kun je er zorgeloos en lang van genieten. .
- Schrijf de eerste review over dit product