U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Pearls of Amalfi JKN22.204 Ketting van 14-karaat goud met zoetwaterparels - Lengte 50-55-60 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 60 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Maak kennis met de Jackie Gold Pearls of Amalfi JKN22.204 ketting, een sieraad dat vakmanschap en stijl combineert. De witte zoetwaterparels in de ketting zorgen voor een elegant detail.
Deze ketting is gemaakt van 14-karaat goud en heeft ankerschakels van 1 mm breed met een glanzende afwerking. Tussen de ankerschakels zijn witte zoetwaterparels vormgegeven. De witte zoetwaterparels met een doorsnee van 4 mm zorgen voor een elegant detail en geven elke outfit een stijlvolle touch. De ketting heeft een verstelbare lengte en is door de extra oogjes te verstellen op 50, 55 en 60 cm lang, het sluit met een veerringsluiting. Het klassieke, stijlvolle en elegante design maakt het gemakkelijk om te combineren met andere sieraden. Elke ketting is handgemaakt uit gerecycled goud.
De armband komt met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten. Zo kun je er zorgeloos en lang van genieten.
- Materiaal: 14-karaat gerecycled geelgoud
- Type schakel: Ankerschakel
- Lengte: 50-55-60 cm
- Breedte parel: 4 mm
- Steen: Zoetwaterparel
- Schrijf de eerste review over dit product