U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Pearls of Amalfi JKB22.204 Armband van 14-karaat goud en zoetwaterparels - Lengte 16-17-18 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.73 |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
De Jackie Gold Pearls of Amalfi JKB22.204 armband met een stijlvolle en klassieke look is een prachtige toevoeging aan elke outfit.
De armband is gemaakt van 14-karaat gerecycled goud met een glanzende afwerking en heeft een moderne en ook klassieke uitstraling. De armband bevat druppelvormige zoetwaterparels van 3 mm. De druppelvormige hangertjes geven een speelse en opvallende look.
Deze armband heeft een verstelbare lengte van 16 tot 18 cm, door de extra oogjes is het makkelijk om de armband op de gewenste lengte aan te passen. Het sluit met een veerringsluiting, comfortabel en veilig.
De combinatie van goud en zoetwaterparels zorgt voor een tijdloze uitstraling die goed te combineren is met andere sieraden. De armband komt met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten. Zo kun je er zorgeloos en lang van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product