U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Medina JKB21.156 Armband van 14 karaat geelgoud met paarse amethist - Lengte 17-18-19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Amethist |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Paars |
| Steen maat | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.65 |
| Breedte (mm) | 3 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Details
De elegante Jackie Gold Medina JKB21.156 armband is een stijlvolle en elegante toevoeging aan elke outfit.
Het sieraad is handgemaakt uit 14-karaat gerecycled goud. Het ontwerp is stijlvol en elegant met fijne ankerschakels en een centraal geplaatste, rechthoekige amethist in een gouden zetting die een paarse kleur aan het geheel toevoegt. De beschermende en zuiverende werking zijn belangrijke eigenschappen van deze edelsteen. De schakelarmband heeft een glanzende afwerking. De armband heeft een verstelbare lengte van 17 cm tot 19 cm en is uitgerust met een veersluiting.
Belangrijke specificaties:
- Materiaal: 14-karaat goud
- Steen: Rechthoekige paarse amethist
- Lengte: Verstelbaar op 17 cm, 18 cm en 19 cm
- Type schakels: Fijne ankerschakels
- Garantie: 1 jaar op productiefouten
Deze armband kan gemakkelijk worden gecombineerd met andere sieraden van Jackie Gold.
- Schrijf de eerste review over dit product