U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Kirstenbosch JKN26.612 14-karaat gouden ketting met blauwe topaas - Lengte 38-40-42 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.38 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
Details
De Jackie Gold Kirstenbosch JKN26.612 ketting met hanger is voorzien van een ronde, blauwe topaas in een chatonzetting met bewerkte rand. De combinatie met de anker geschakelde ketting geeft het geheel een nette uitstraling.
De ketting is vervaardigd uit 14 karaat goud en heeft een verstelbare lengte tussen 38 en 42 cm. Dit maakt het mogelijk om de ketting aan te passen aan verschillende kledingstijlen of gelegenheden. Het goud en de briljant geslepen blauwe topaas zorgen voor een frisse en stijlvolle look.
Jackie Gold staat bekend om moderne en unieke ontwerpen geïnspireerd op haar reizen. Deze ketting is een passend accessoire voor diverse gelegenheden en biedt een stijlvolle toevoeging aan uw sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product