U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN25.561 14-karaat gouden ketting met bruine roookkwarts hanger - Lengte 40-42.5-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kwarts |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Bruin |
| Steen maat | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.0 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
Dit sieraad van Jackie Gold bestaat uit 14-karaat gerecycled goud en heeft een verstelbare lengte van 40, 42,5 en 45 cm.
De ketting is uitgerust met ankerschakels en een druppelvormige hanger waarin een bruine, natuurlijk geslepen kwartssteen zit. De gouden glanzende afwerking benadrukt de tijdloze uitstraling. De ketting met een bruine steen van 10 mm in een gouden zetting biedt een klassieke en toch moderne look.
Deze is bedoeld voor dames die van handgemaakte sieraden houden. Voorzien van een veerringsluiting en hij voegt een betrouwbare uitstraling toe aan uw collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product