U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN25.512 14-karaat gouden ketting met blauwe topaas hanger - Lengte 38-40-42 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.5 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze ketting is gemaakt van 14-karaat goud en bevat een lichte blauwe topaas, waardoor het een opvallende keuze is voor elke gelegenheid. Jackie Gold presenteert een sierlijke ketting die het licht op een bijzondere manier vangt.
De ketting heeft een ronde hanger met een ronde geslepen topaas, geplaatst in een gouden zetting. De ketting heeft een glanzende afwerking en is een voorbeeld van vakmanschap in 14-karaat goud.
Met fijne ankerschakels en een verstelbare lengte van 38 cm, 40 cm of 42 cm, kunt u de ketting eenvoudig aanpassen aan de gewenste lengte. De breedte van de ketting is 1 mm en de hanger heeft een diameter van 6 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product