U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN25.510 14-karaat gouden ketting met abstracte ronde hanger - Lengte 40-42.5-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.4 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold JKN25.510 ketting is een ketting gemaakt van gerecycled 14-karaat goud en kenmerkt zich door een glanzende afwerking.
De ketting behoort tot de "Hidden Gems of the Rivièra" collectie en heeft een minimalistische en moderne uitstraling dankzij de fijne ankerschakels.
- Vorm: Enkelvoudige ringhanger in het midden
- Kleur: Goud
- Schakeltype: Fijne ankerschakels
- Lengte: Verstelbaar tussen 40 cm, 42,5 cm en 45 cm
- Breedte van de ketting: 1 mm
- Diameter van de hanger: 12 mm
- Sluiting: veerringsluiting
De sieraden van Jackie Gold zijn ontworpen om goed te combineren, met aandacht voor zowel moderne als tijdloze elementen.
- Schrijf de eerste review over dit product