U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN24.411 14-karaat gouden ketting met ronde hanger met bolletjes rand - Lengte 40-42.5-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold JKN24.411 ketting combineert eenvoud met vakmanschap. Deze ketting is gemaakt uit 14-karaat geelgoud en ontworpen met een ronde hanger die een gedetailleerde rand heeft. Wil je hem extra persoonlijk maken? Laat dan een letter naar keuze graveren in de hanger!
De ketting heeft een glanzende afwerking en is verstelbaar in lengtes van 40 cm, 42,5 cm en 45 cm. Met fijne ankerschakels en een praktische veerringsluiting biedt deze ketting draagcomfort gecombineerd met een stijlvolle uitstraling.
Naast zijn opvallende verschijning is deze ketting een weerspiegeling van de tropische inspiraties uit de Tropical Paradise collectie van Jackie Gold. Een ideale aanvulling voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.
- Vorm: Ronde hanger met gedetailleerde rand.
- Kleur: Geelgoud.
- Schakel: Fijne ankerschakels.
- Afmetingen: Lengte verstelbaar op 40 cm, 42,5 cm en 45 cm; breedte ketting 1 mm; hanger 11 mm in diameter.
- Afwerking: Glanzende afwerking over de hele ketting.
- Sluiting: veerringsluiting
- Schrijf de eerste review over dit product