U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN23.357 14-karaat gouden ketting met open hartje - Lengte 40-42.5-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De Jackie Gold JKN23.357 ketting heeft een hartvormige hanger die centraal aan de ketting hangt. Hij is gemaakt van 14 karaat gerecycled goud en heeft een glanzende afwerking.
De ketting kan versteld worden naar een lengte van 40 cm, 42,5 cm of 45 cm. De fijne ankerschakels en veerringsluiting zorgen voor een praktische en elegante uitstraling.
Met een hartvormige hanger van 12 mm hoog, is deze ketting een stijlvolle keuze. Combineer het met andere sieraden voor een gecoördineerde look.
- Materiaal: 14 karaat gerecycled goud
- Type sluiting: veerringsluiting
- Type schakel: Anker
- Vorm: Hartvormige hanger
- Afwerking: Glanzend
- Schrijf de eerste review over dit product