U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN23.351 14-karaat gouden dubbele ketting met bolletjes - Lengte 38-40-42 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Rond/Bolletjes |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.97 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 2 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold JKN23.351 ketting is een ketting van 14-karaat gerecycled goud uit de ‘Treasures of London’ collectie. Deze ketting heeft een verstelbare lengte van 38, 40 en 42 cm. De ketting heeft een fijne ankerschakel met ronde bolletjes ertussen.
Met een breedte van 1 mm en bolletjes van 2 mm, heeft de ketting een eenvoudige uitstraling. Het geheel heeft een glanzende afwerking. De veerringsluiting maakt het makkelijk om de ketting te bevestigen.
- Materiaal: 14 karaat geelgoud
- Afmetingen: Verstelbaar: 38 cm, 40 cm, 42 cm
- Vorm: Kleine ronde bolletjes
- Schakeltype: Fijne ankerschakels
- Afwerking: Glanzend
- Type sluiting: veerringsluiting
- Schrijf de eerste review over dit product