U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN23.305 14-karaat gouden Y-collier met staafje - Lengte 40-42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.4 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 40 mm |
| Vorm | Staafje/Bar |
Details
De Jackie Gold JKN23.305 Y-ketting, is een mooie gemaakte ketting van 14 karaat gerecycled goud. Hij heeft een glanzende afwerking en een verticale staafjes hanger.
De ketting biedt een verstelbare lengte tussen 40 cm, 42,5 cm, en 45 cm en is 1 mm breed. Fijne ankerschakels dragen bij aan zijn strakke ontwerp. Deze minimalistische ketting kunt u moeiteloos dragen met andere sieraden.
- Vorm: Y-ketting met staafje.
- Materiaal: 14-karaat gerecycled geelgoud.
- Afmetingen: Lengte verstelbaar, kettingbreedte 1 mm, hangerlengte 4 cm.
- Sluitingstype: veerringsluiting.
- Schrijf de eerste review over dit product