U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN21.152 14-karaat gouden ronde schakelketting van 1 mm glanzend - Lengte 38-40-42 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.5 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold JKN21.152 ketting, ketting met ronde hangers is gemaakt van 14-karaat gerecycled goud en wordt gekenmerkt door zijn moderne en tijdloze uitstraling. Deze ketting heeft vijf ronde hangertjes die symmetrisch zijn verdeeld over de ketting. De ketting heeft een verfijnde glanzende afwerking.
Specificaties van de ketting zijn onder meer een verstelbare lengte van 38 cm, 40 cm en 42 cm, een breedte van 1 mm en hangertjes die elk 6 mm breed zijn. De sieraden zijn voorzien van fijne ankerschakels en een stevige veerringsluiting, waardoor de ketting veilig draagt.
- Vorm: Ronde hangers
- Afmetingen: Verstelbaar op 38 cm, 40 cm en 42 cm
- Schijven: 6 mm breed
- Breedte ketting: 1 mm
- Materiaal: 14-karaat goud
- Afwerking: Glanzend
- Sluiting: veerringsluiting
- Schrijf de eerste review over dit product