U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKN20.084 ketting van 14-karaat goud met ronde bolletjes - Lengte 38-40-42 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.42 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold JKN20.084 ketting is gericht op de moderne vrouw die van eenvoud houdt. Deze ketting valt op door bolletjes die symmetrisch in het midden zijn geplaatst.
Met een aanpasbare lengte van 38 cm, 40 cm en 42 cm is er voor elke gelegenheid een geschikte maat. De ankerschakels zijn fijn van structuur en hebben een breedte van 1 mm, en de ketting heeft een glanzende afwerking.
- Bolletjes van 3 mm in het midden
- Kleur: Goud
- Lengte instelbaar: 38 cm, 40 cm, 42 cm
- Ankerschakels
Dankzij de veerringsluiting blijft de ketting veilig zitten. Het materiaal bestaat uit 14-karaat recycled goud met een glanzende afwerking.
- Schrijf de eerste review over dit product