U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold JKE21.151 14-karaat gouden oorringen bolletjes met ronde hanger - Hoogte 17 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.2 |
| Breedte (mm) | 7 mm |
| Hoogte (mm) | 17 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Jackie Gold JKE21.151 oorringen met hanger zijn een combinatie van modern design en functionaliteit. Gemaakt van 14-karaat goud, bieden deze oorringen een combinatie van stijl en praktisch gebruik.
De oorringen hebben een cirkelvormige hanger en een ronde oorring met een bolletjespatroon. Ze zijn geheel in goud uitgevoerd en voorzien van een scharniersluiting voor eenvoudig dragen. Dit maakt ze geschikt voor dagelijks gebruik.
Met een diameter van 10 mm voor de oorring en 7 mm voor de hanger, hebben ze een glanzende afwerking die opvalt. Doordat ze vervaardigd zijn uit gerecycled goud, wordt er ook een duurzame keuze gemaakt.
Tot slot biedt de combinatie van de gladde hanger en bewerkte oorring een mogelijkheid voor variatie in uw sieradencollectie, passend bij tal van gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product