U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Cannaregio JKB24.462 Armband van 14-karaat geelgoud met verstrengeld detail - Lengte 16 cm, 17 cm, 18 cm (verstelbaar - 3 maten)
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.95 |
| Breedte (mm) | 5.5 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17 cm, 18 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Details
De Jackie Gold Cannaregio JKB24.462 armband is een solide, stijlvolle schakelarmband meteen glanzende afwerking wat bijdraagt aan haar moderne en minimalistische uitstraling.
De stijlvolle armband van ankerschakel is gemaakt van 14 karaat geelgoud. Het ontwerp kenmerkt zich door verstrengelde schakels (6 mm breed) in het midden. Met een verstelbare lengte van 16 cm, 17 cm tot 18 cm biedt deze armband flexibiliteit voor de beste pasvorm om uw pols. Een veersluiting zorgt voor een veilige bevestiging.
Dit stijlvolle sieraad wordt geleverd met een garantie van 2 jaar op productiefouten wat extra zekerheid biedt bij de aankoop.
- Materiaal: 14 karaat geelgoud
- Lengte: Verstelbaar tussen 16 cm en 18 cm
- Schakeltype: Ankerschakel
- Ontwerp: Rechthoekige schakels in het midden
- Afwerking: Glanzend
- Schrijf de eerste review over dit product