U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Camps Bay JKS26.625 14-karaat gouden oorring met witte parel hanger - per stuk
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.69 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
De Jackie Gold Camps Bay JKS26.625 is een oorring gemaakt van 14 karaat goud. De oorring heeft een ronde vorm met een bolletjes patroon en een glanzende afwerking. Aan de oorring hangt een witte druppelvormige zoetwaterparel die ongeveer 5 mm breed is. De oorbel heeft een totale hoogte van 18 mm.
Deze oorring maakt deel uit van een collectie geïnspireerd door Kaapstad. Hij wordt per stuk verkocht en kan mooi gecombineerd worden met andere sieraden uit de Jackie Gold Cape Town Chronicles collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product