U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Boulders Beach JKS26.624 14-karaat gouden oorring met witte parel hanger 22 mm - per stuk
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.45 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Hoogte (mm) | 22 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje, Bloem/Blad |
Details
De Jackie Gold Boulders Beach JKS26.624 oorring is gemaakt van 14-karaat goud. Deze oorring kenmerkt zich door een ronde hanger met een witte zoetwaterparel en een bolletjes rand. Hierdoor lijkt de hanger op een klein bloemetje.
De oorring meet 22 mm in hoogte en heeft een diameter van 12 mm. Hij is uitgerust met een klapsluiting voor eenvoudig gebruik.
Let op: deze oorbel wordt per stuk verkocht.
- Schrijf de eerste review over dit product