U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Barceloneta JKN23.302 ketting van 14-karaat goud met stijlvolle schijfjes - Lengte 45-47.5-50 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 45 cm t/m 50 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Voorstelling | Discs |
Details
Dit is de Jackie Gold Barceloneta JKN23.302 ketting. Het is een stijlvolle keuze voor dames en bevat afwisselend open en gesloten cirkels. Deze ontworpen ketting is geïnspireerd op de architecturale schoonheid van Barcelona.
De ketting met ankerschakels is handgemaakt van 14 karaat, gerecyled geelgoud, duurzaam en bewust. tussen de ankerschakels zijn open en dichte schijfjes met een diameter van 6 mm toegevoegd die het collier een speels en stijlvol uiterlijk geven. De ketting heeft een verstelbare lengte, variërend van 45 tot 50 cm. Het draag en sluit comfortabel met een veerringsluiting. Deze eigenschappen maken het gemakkelijk om de ketting aan te passen aan uw voorkeur.
Het ronde ontwerp maakt hem geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Draag hem casual of chique, op gezellige of zakelijke gelegenheden, deze ketting kan altijd. Combineer de ketting met de bijpassende Barceloneta Armband om uw sieradenensemble compleet te maken. De ketting wordt geleverd met een garantie van 2 jaar op productiefouten.
- Materiaal: 14 karaat geelgoud
- Lengte verstelbaar: 45 - 50 cm
- Diameter discs: 6 mm
- Schrijf de eerste review over dit product