Beschrijving
Stijlvolle Jackie Gold Barceloneta JKB23.302 armband in 14-karaat geelgoud is geïnspireerd op de stad Barcelona.
Deze schakelarmband heeft een verfijnde moderne uitstraling met fijne ankerschakels en een glanzende afwerking. De ronde en ovale plaatjes geven het sieraad een speelse touch. Door de extra oogjes aan het einde is het eenvoudig te verlengen op 16, 17 of 18 cm. De cirkelvormige plaatjes hebben een diameter van 6 mm.
Draag de trendy armband solo of combineer het met andere gouden armbanden voor een elegante look.
- Vorm: Ketting met ronde en ovale plaatjes
- Kleur: Goudkleurig
- Afmetingen: Lengte verstelbaar van 16 cm tot 18 cm
- Type schakel: Ankerschakel
- Type armband: Schakelarmband
Een goede keuze voor elke dag, elke outfit en gelegenheid! En met twee jaar garantie op productiefouten zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Jackie Gold Barceloneta JKB23.302 Schakelarmband in14-karaat geelgoud met ronde plaatjes - 16-17-18 cm
Specificaties
| Artikelnummer | JKB23.302 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.1 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Voorstelling | Cirkels |
Beschrijving
Stijlvolle Jackie Gold Barceloneta JKB23.302 armband in 14-karaat geelgoud is geïnspireerd op de stad Barcelona.
Deze schakelarmband heeft een verfijnde moderne uitstraling met fijne ankerschakels en een glanzende afwerking. De ronde en ovale plaatjes geven het sieraad een speelse touch. Door de extra oogjes aan het einde is het eenvoudig te verlengen op 16, 17 of 18 cm. De cirkelvormige plaatjes hebben een diameter van 6 mm.
Draag de trendy armband solo of combineer het met andere gouden armbanden voor een elegante look.
- Vorm: Ketting met ronde en ovale plaatjes
- Kleur: Goudkleurig
- Afmetingen: Lengte verstelbaar van 16 cm tot 18 cm
- Type schakel: Ankerschakel
- Type armband: Schakelarmband
Een goede keuze voor elke dag, elke outfit en gelegenheid! En met twee jaar garantie op productiefouten zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product