U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Jackie Gold Amstel JKN26.616 14-karaat gouden ketting met druppel topaas hanger - Lengte 40-42.5-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.43 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
De Jackie Gold Amstel JKN26.616 gouden ketting valt op door zijn ontwerp. De ketting heeft ankerschakels en een druppelvormige hanger met een transparante topaas erin.
Deze ketting is gemaakt van 14-karaat goud en kan gedragen worden in lengtes van 40, 42,5 en 45 cm. De veerringsluiting zorgt ervoor dat de ketting goed om de hals blijft zitten. De topaassteen is peer geslepen en heeft een bolletjes rand. Jackie Gold haalt inspiratie uit reizen en persoonlijke ontdekkingen, waarbij modern en tijdloos design worden gecombineerd.
- Schrijf de eerste review over dit product