U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Hugo Boss Trophy herenhorloge HB1513630
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Chronograaf/Stopwatch |
| Type kalender | datum |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
| Kast hoogte (mm) | 9 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Wie een herenhorloge zoekt met stijl en klasse, zoekt ze tussen de collectie van Hugo Boss. Een mooi voorbeeld hiervan is dit stalen heren horloge uit de Trophy lijn. De band is bewerkt met een matte baan over de lengte.En voorzien van een praktische vouwsluiting. De wijzerplaat is bijna azuurblauw, uitgevoerd met zilveren wijzers en indexen. Dit horloge met bestelnummer HB1513630 heeft een tachymeter,chronofuntie en datum aanduiding. Verder is het horloge 5atm waterdicht en heb je een garantie van 2 jaar op,het uurwerk.
- Schrijf de eerste review over dit product