U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Hugo Boss Ocean Edition herenhorloge HB1513571
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Garantie | 2 |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Kast hoogte (mm) | 11 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
De Ocean Edition van Hugo Boss is perfect als stijlvol horloge tijdens de watersport (op duiken na). De mesh stalen band valt soepel als een leren band maar is daarentegen wel goed schoon te houden en word niet zwak door het water.
De kleuren zijn ook geinspireerd door het nautische aspekt. De lunet is een combinatie van grijsblauw en de witte wijzers steken mooi af tegen de diepblauwe wijzerplaat voor goede afleesbaarheid.
Verder is dit Hugo Boss model met bestelnummer HB1513571 10ATM waterdicht en u heeft ook nog eens 2 jaar garantie op het uurwerk.
- Schrijf de eerste review over dit product