U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Hugo Boss Navigator horloge HB1513538
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band kleur | Blauw |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Blauw |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Waterdichtheid | 50 bar (Duiken tot 500 meter) |
| Functies | Chronograaf/Stopwatch |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
| Kast hoogte (mm) | 11 |
| Mechanisme | Chronograaf |
Details
Door zijn kleur opvallend maar door zijn model toch heel bescheiden. Dit Hugo Boss horloge uit de Navigator lijn is een mooi horloge voor formele aangelegenheden. De Milaneese horlogeband valt soepel om de pols en heeft net als de kast een diep blauwe coating. Op de wijzerplaat vind je naast de tijd ook een datum weergave en een chronograaf funtie. Dit Hugo Boss horloge met bestelnummer HB1513538 is 50 meter waterdicht en heeft 2 jaar garantie op het uurwerk.
- Schrijf de eerste review over dit product