U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Hugo Boss Horizon heren horloge HB1513539
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Hugo Boss horloge uit de Horizon lijn is met zijn 7mm ultra dun. Het is een mooi vlak horloge zonder al te veel afleiding. Zo is daar de gladde grijs lederen horlogeband met een enkele stiknaad. En is de kastrand glad en gepolijst afgewerkt om alle aandacht richting de diep blauwe wijzerplaat te trekken. Dit horloge geeft de tijd aan door middel van zilverkleurige indexen en wijzers. De kast is van edelmetaal en is 3ATM waterdicht (spat waterdicht) U heeft maar liefst 2 jaar garantie op dit uurwerk.
- Schrijf de eerste review over dit product