U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Hubo Boss Circuit herenhorloge HB1513728
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | datum |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7.5 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Hugo Boss herenhorloge is stijlvol en rustig qua uiterlijk. De bruin lederen band naast de lichtblauwe wijzerplaat geven het horloge wel een wat sportievere look. Het model komt immers uit de Circuit lijn van Hugo Boss. Het horloge heeft en mineraal glas en een hoogglanzende stalen kast. Verder is dit horloge spatwaterdicht en heeft u 2 jaar garantie op het uurwerk.
- Schrijf de eerste review over dit product