U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Goudkleurige ketting met zirkonia's en ankerschakels 1.5 mm breed - Lengte 40-44 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.1 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 44 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze gold plated ketting is voorzien van zirkonia's en vormt een mooie aanvulling voor elke gelegenheid.
De ketting heeft een breedte van 1.5 mm en een verstelbare lengte van 40 tot 44 cm, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm. De briljant geslepen zirkonia stenen zorgen voor een heldere sprankeling. De ketting is uitgerust met een stevige karabijnsluiting voor extra veiligheid. Het product is ontworpen als een goudkleurige ketting met een mooie uitstraling.
Deze ketting met zirkonia's is een geschikte keuze voor wie op zoek is naar een mooi nieuw sieraad.
- Schrijf de eerste review over dit product