U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Goudkleurige ketting met roos hanger 12 mm - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.5 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
| Voorstelling | Bloem: Roos |
Details
Deze vergulde ketting met hanger is uitgerust met een verstelbare schakelketting van 41 tot 45 cm en heeft een handige karabijnsluiting. De schakels zijn gedraaid, wat zorgt voor een fijne structuur.
De hanger is vormgegeven als een roos en heeft een glanzende afwerking, met een hangerhoogte van 12 mm. De breedte van de ketting is 1,2 mm.
Dit accessoire voegt een natuurlijk en bloemig element toe aan elke outfit. Kies voor dit sierlijke exemplaar voor zowel formele- als informele settings, dit collier past namelijk overal bij.
- Schrijf de eerste review over dit product