U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Goudkleurige ketting met ronde gehamerde hanger 12 mm - Lengte 42-46 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend, Gehamerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.6 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm t/m 46 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze goudkleurige ketting met hanger is gemaakt van verguld materiaal en heeft mooie fijne schakels met een moderne uitstraling. De ronde hanger heeft een gehamerde afwerking, voor een unieke look die overal bij te combineren is.
Deze moderne ketting heeft een verstelbare lengte van 42 tot 46 cm, en de hanger heeft een diameter van 12 mm. De ketting is voorzien van een karabijnsluiting voor veilige bevestiging en gebruiksgemak.
Combineer deze ketting met een formele outfit, maar ook gemakkelijk met een outfit voor een informele gelegenheid. Door het minimalistische design past deze ketting overal bij.
- Schrijf de eerste review over dit product